Procedura zlecenia

 1.  Dostawa i odbiór materiałów
  Prosimy, zapoznaj się z zasadami dostawy i odbioru materiałów do/z cynkowania ogniowego lub malowania proszkowego. Dziękujemy.
  1. Awizacja pojazdu – przed przyjazdem, podaj numer rejestracyjny samochodu, który dostarczy materiał do cynkowania/malowania. Awizacji dokonuje się raz w miesiącu telefonicznie: 32 244 70 40 lub mailowo: biuro@ocynkownia.com.pl. Awizacja jest ważna do końca bieżącego miesiąca.
  2. Dostawa – towar dostarcz przez bramę towarową nr 4 Huty Pokój (przy ul. Stalowej w Rudzie Śląskiej). Pamiętaj, by do materiału dołączyć potwierdzenie zamówienia/wz.
   Huta Pokój - Brama wjazdowa
  3. Otwarcie zlecenia – zlecenie możesz złożyć w Biurze Obsługi Klienta w godz. 7:00-14:00 lub bezpośrednio w strefie rozładunkowej na hali w godz. 14:00-24:00.
  4. Odbiór materiału – ocynkowane/pomalowane materiały możesz odebrać w godz. 7:00-14:00 w Biurze Obsługi Klienta lub w godz. 14:00-24:00 bezpośrednio w strefie załadunkowej na hali. Pamiętaj, by podczas odbioru mieć przy sobie dowód dostawy oraz upoważnienie wystawione przez zleceniodawcę usługi.
   W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt.
   [Wzór upoważnienia]
    
 2. Warunki przyjęcia materiału do cynkownia ogniowego i malowania proszkowego
 3.  Ogólne warunki handlowe